Nasza Hurtownia Odzieży Uzywanej

Hurtownia odzieży używanej i outletowej ”GAMMA” z siedzibą w Siemianowicach działa na rynku od 2007 roku. Jako importer odzieży nowej i używanej z Anglii i Irlandii staramy się zapewnić naszym klientom najwyższą jakość produktu, korzystne ceny oraz transport.

Nasz towar (odzież używana sortowana, cream, outlet, marki premium, końcówki kolekcji) jest starannie selekcjonowany, a zdobyte przez lata doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających nabywców. Każdy klient odbierający towar osobiście może  sam dokonać wyboru asortymentu oraz przejrzeć dany pakiet przed zakupem.

Sprzedajemy zarówno odzież damską, męską jak i młodzieżową, czy dziecięcą. Towar jest również podzielony ze względu na pory roku, ale mamy także w ofercie różnego rodzaju mixy, zwłaszcza jeśli chodzi o odzież nową.

Wyróżnia nas szeroka różnorodność dostępnych produktów oraz wysoka ich jakość. Jesteśmy pewni, że obecnie nasza odzież jest jedną z najlepszych dostępnych na rynku. Zapraszamy do współpracy!

Hurtownia odzieży
Hurtownia odzieży używanej