Hurtownia odzieży śląsk

Prowadzenie butików z odzieżą używaną to ciągle dochodowy biznes. Rośnie świadomość społeczeństwa dotycząca tego, że ubrania także należy recyklingować, a dzięki zakupowi używanych, dajemy im niejako „drugie życie”. Odzież używana już dawno przestała być synonimem bylejakości, a stała się symbolem indywidualizmu, możliwości wyróżnienia się w tłumie. Zachęcamy zatem do zapoznania się z asortymentem, który oferuje hurtownia odzieży używanej. Dobry dostawca, to sukces Twojego sklepu second hand.

Jaka jest jakość ubrań oferowanych w hurtowni odzieży używanej na śląsku?

Prowadząc butik z odzieżą używaną, warto zadbać, by jak najbardziej przypominał ten tradycyjny, nie miał charakteru dyskontu odzieżowego i by ubrania były estetycznie rozwieszone na wieszakach i poukładane na półkach, a rzadziej nieestetycznie rozrzucone w koszach. Choć osoby przychodzące do tego rodzaju sklepów lubią łowy i poszukiwania, to jednak cenią sobie również ład, porządek i ładny zapach w sklepie. Odzież używana nie może być zatęchła, poplamiona, czy podziurawiona. Na pewno w sklepie z odzieżą używaną, który chce osiągnąć sukces, nie powinno być ubrań drugiego gatunku. Dlatego w dobrej hurtowni z odzieżą używaną znajdziesz wyłącznie ciuchy pierwszego gatunku, a także tzw. odzież cream. Ta ostatnia to nic innego jak nowe ubrania z metkami. Warto wiedzieć, jak są one pozyskiwane.

Ubrania z wystaw sklepowych, outlety, zwroty – odzież typu cream

Wśród odzieży typu cream z Irlandii czy Wielkiej Brytanii znajdziesz nowe ubrania z metkami, czasem nawet niezałożone. To niesprzedana odzież pochodząca z końcówek kolekcji, czyli outletów, a także odzież z wystaw sklepowych czy pochodząca ze zwrotów od klientów, posiadająca metki. Taka odzież jest selekcjonowana i są to między innymi: spódnice, sukienki, spodnie czy bluzki, a także odzienie wierzchnie znanych marek. Można zatem kupić znacznie taniej ubrania z sieciówek, bez narzuconej marży. W ten sposób oferujesz klientom towar wysokiej jakości w znacznie niższej cenie. Ubrania typu cream to odzież, która jest ładnie poskładana i niezgnieciona. Można ją wywiesić na wieszakach razem z metkami. Bardzo często zdarza się, że klienci kupują takie ubrania i dodatki na prezent. Mogą nabyć coś markowego, a jednocześnie cieszyć się okazyjną ceną. Współpracując z wysokiej jakości hurtownią odzieży używanej, otrzymujesz tylko najlepszy, wyselekcjonowany towar typu cream.

Przenieś swój butik z odzieżą używaną na wyższy poziom i oferuj sporo odzieży typu cream

Przede wszystkim second hand może odnieść sukces, jeśli swoją ofertę kieruje do szerokiego grona odbiorców. Bardzo często takim asortymentem interesują się młode mamy, wszak dzieci bardzo szybko wyrastają z ubrań. Dotyczy to zresztą nie tylko niemowląt, ale również dzieci kilkuletnich, w wieku przedszkolnym i szkolnym, nawet młodzieży. Wśród odzieży cream, w hurtowni odzieży używanej, dostępny jest także nowy asortyment dla dzieci, wyposażony w metki. Można zamówić 25 kg worki, w których znajdzie się odzież na 4 pory roku. W asortymencie znajdują się także buty. Jak wiadomo, kupowanie używanych butów nie jest higieniczne, dlatego wszystkie modele dostępne w hurtowni, to najwyższa jakość cream, produkty nowe i nieużywane, które zalegały w magazynach sklepów czy powystawowe. Zatem możesz zaoferować swoim klientkom i klientom towar nowy, a jednocześnie znacznie tańszy niż w sieciówkach. To duża okazja, by za daną kwotę mogli kupić więcej rzeczy niż w standardowym butiku. Ponieważ kupowanie ubrań dzieciom w okresie gwałtownego wzrostu i rozwoju jest bardzo częste, każdy pragnie zaoszczędzić pieniądze z domowego budżetu i wybiera odzież w okazyjnych cenach. Oczywiście są osoby, które omijają second handy, choćby ze względów higienicznych, dlatego dla nich powinna na reklamie widnieć informacja, że poza odzieżą używaną w ofercie znajduje się także nowa odzież z metkami, co przyciągnie większą liczbę klientów.

Odzież sortowana i niesortowana – poznaj różnice i wybierz zaopatrzenie do swojego second handu

Poza odzieżą najwyżej jakości typu cream w hurtowni odzieży używanej znajdziesz odzież sortowaną i niesortowaną. Doskonałym wyborem jest Cash4Clothes dla dorosłych i dzieci, czyli niesortowana odzież pochodząca z Wielkiej Brytanii. Jest ona skupowana od osób prywatnych, ale również sprawdzana i selekcjonowana. Ubrania poplamione, porwane i uszkodzone nie są pakowane do worków i dalszej dystrybucji. Zatem nie ma możliwości, by do hurtowni, a w dalszej kolejności sklepu trafiła odzież drugiego gatunku. W workach mogą znajdować się również ubrania czy dodatki jednego typu. Odzież sortowana to oczywiście okazja do uzupełnienia asortymentu sklepu z odzieżą używaną o konkretne produkty. Można zdecydować się na wiosenne czy zimowe kurtki, także dziecięce, swetry lekkie czy zimowe, kalosze dziecięce, czy też sezonową odzież typu mix. W ostatnim przypadku można doposażyć sklep np. w jesienno-zimowe ubrania pierwszego gatunku. Wśród odzieży sortowanej znajdziesz także sportową. Jeśli Twój butik z odzieżą używaną podzielony jest na kategorie typu casual, smart casual, odzież sportowa, to z pewnością tego rodzaju sorty będą idealnym wyborem.

Współpraca ze sprawdzoną hurtownią odzieży używanej to wymierne korzyści

Jest wiele powodów, dlaczego warto nawiązać współpracę z dobrej jakości hurtownią odzieży używanej. Nie musisz przede wszystkim kontrolować dostaw do swojego sklepu. Zajmujesz się tylko odpowiednią ekspozycją towaru i jego rozmieszczeniem, ale masz pewność, że całe zamówienie trafi do sprzedaży. Decydując się na hurtownię oferującą odzież drugiej jakości, nie masz tej gwarancji i większość asortymentu może trafić po prostu do kosza. Zatem chcąc więcej zarobić, w rezultacie jedynie stracisz na takiej współpracy. Podpisując umowę z hurtownią odzieży używanej śląsk sprzedającej ubrania w jakości cream i pierwszego gatunku, oferujesz swoim klientom towar najwyższej jakości w przystępnej cenie. Nawet jeżeli wydasz nieco więcej na produkty, to jednak zyskasz stałych klientów, większe utargi i możesz liczyć na stały rozwój, gdyż wieść o dostępności markowych produktów w second handzie szybko się rozniesie.

Warto wiedzieć, że hurtownia odzieży używanej śląskjuż dawno przestała być synonimem niskiej jakości ubrań, które są znoszone, brzydko pachną, a nierzadko są także poplamione. Wiele osób ze świata mody chętnie odwiedza wysokiej jakości second handy, gdzie można „za grosze” znaleźć markowe produkty, także te vintage, za które normalnie trzeba by zapłacić wielokrotnie więcej. Taki biznes jest niezwykle opłacalny, sklepy pozbywają się towarów zalegających na magazynach czy pochodzących z wystaw, podobnie osoby prywatne robią przegląd w swojej szafie i oddają czy sprzedają odzież do hurtowni lub bezpośrednio do second handu. Każda ze stron jest zadowolona, a najbardziej klienci, którzy nie muszą płacić wysokich marż. Do tego wszystko dzieje się z korzyścią dla naszej planety, bowiem ubrania nie marnują się i pozostają w ciągłym obiegu.

 
Hurtownia odzieży używanej – asortyment
hurtownia odzieży używanej sukienka
Hurtownia odzieży używanej – asortyment

Oferujemy:

CREAM LATO IRLANDIA (BFS)

CREAM LATO ANGLIA

CREAM LATO IRLANDIA (DUB)

CREAM LATO BUTY

CREAM LATO DZIECKO

CREAM DZIECKO 4 PORY ROKU

CREAM BUTY ZIMA

CREAM JESIEN/ZIMA WORKI 25KG (BFS)

CREAM JESIEN/ZIMA WORKI 25KG (DUB)

CREAM JESIEN/ZIMA BIG-BAG

CASH4CLOTHES DZIECKO

CASH4CLOTHES DOROSŁY

SORTY:

KURTKI WIOSNA

KURTKI ZIMA

KURTKI DZIECIECE

SWETRY DAMSKIE ZIMA

SWETRY DAMSKIE LEKKIE

KALOSZE DZIECIECE

EURO MIX JESIEN ZIMA BIG BAG

SPORT MIX

I GATUNEK JESIEN/ZIMA WORKI 25KG