Cream dziecko – czyn różni się od odzieży używanej sortowanej?

Odzież cream jest to odzież marek premium, takich jak:

 • ZARA
 • Wallis
 • H&M
 • UMBRO
 • TopShop
 • Marks&Spencer

W przeciwieństwie do używanej odzieży sortowanej, odzież cream, zarówno odzież cream damska, jak również cream dziecko jest odzieżą premium, z metkami. To wyselekcjonowane marki oraz ubrania wysokiej jakości, pochodzące z końcówek kolekcji lub odrzutów sklepowych. Ubrania są odpowiednio sortowane pod kątem uszkodzeń lub plam. W paczkach cream dziecko, przeznaczonych dla klienta indywidualnego oraz firm, znajdują się ubrania wysokiej jakości, często z metkami, odpowiednie do sklepów z odzieżą używaną premium lub outletów.

Odzież używana sortowana również jest wysokiej jakości, ale nie zawiera metek i może mieć niewielkie wady, takie jak przetarcia, zmechacenie materiału lub małe plamki. Najczęściej pochodzi ona z kontenerów z odzieżą lub jest skupywana przez hurtownie od firm, które zajmują się pozyskiwaniem takiej odzieży z zagranicy. Jeśli zależy nam na wysokiej jakości oraz dużym zysku ze sprzedaży takiej odzieży w outlecie lub butiku, warto zainwestować z odzież cream. Mamy większą pewność co do jej jakości, a także wiele ubrań posiada jeszcze na sobie metki, dzięki czemu można sprzedawać ją jako odzież nieużywaną. Klienci chętniej wybierają odzież cream, ponieważ płacą za jakość ubrań, ale nie przepłacają na marży sklepu firmowego, która potrafi być bardzo wysoka.

Odzież cream jest również znacznie lepiej sortowana pod kątem koloru, a także pory roku lub typu ubrań – w paczkach znajdują się osobno ubrania wierzchnie, bielizna, dodatki (czapki, szaliki, rękawiczki), a także ubrania letnie, sukienki, czy odzież premium, z zachowanymi metkami, pochodząca od znanych i cenionych producentów lub projektantów. Dzięki odpowiedniej selekcji ubrań kupujący ma pewność, że towar jest dobrej jakości i nie zawiera uszczerbków, uniemożliwiających późniejszą sprzedaż. Coraz więcej klientów decyduje się na zakup odzieży cream, która nie różni się niczym od tej spotykanej w znanych sieciówkach w galeriach handlowych i butikach. Odzież używana sortowana jest nieco tańsza, ale również rzadziej można napotkać w niej znane marki oraz odzież nową z metkami.

Cream dziecko – dlaczego warto zainwestować w taką odzież

Cream dziecko to wysokiej jakości dla dzieci w różnym wieku. Dzięki wyselekcjonowanym ubraniom hurtownik ma pewność, że towar trafiający później do sprzedawców nie ma na sobie żadnych skaz, ani plam. Są to ubrania nowe lub nowe z metkami, które były wcześniej sortowane. W przeciwieństwie do odzieży sortowane, cream dziecko wyróżnia się bardzo dobrą jakością, ale również brakiem jakichkolwiek wad oraz nie ma nieprzyjemnego zapachu.

Odzież cream dziecko najczęściej jest pozyskiwana od samych sieci sklepów, które likwidują stare kolekcje lub pozbywają się towaru po zwrotach konsumenckich. Odzież jest skupowana i przewożona do sortowni, gdzie pracownicy bardzo szczegółowo przeglądają daną partię pod kątem wad fabrycznych lub posiadanych metek. Taka odzież jest klasyfikowana jako nowa i może być później sprzedawana w ekskluzywnych butikach z odzieżą nową i używaną. Ze względu na to, że odzież dziecięca dobrej jakości nie ma wad, ani nie była przechowywana w nieodpowiednich warunkach, np. kontenerach, czy też magazynach na odzież używaną, nie ma specyficznego zapachu. Jest sortowana osobno, jako odzież nowa wysokiej jakości. Klienci cenią sobie takie produkty, ponieważ za kwotę mniejszą nawet o 40 lub 50% mogą kupić wysokiej jakości ubrania dla dzieci, które nie różnią się niczym od tych, jakie znaleźć można w sklepach dziecięcych. Dodatkowo w paczkach Cream dziecko znajdują się modele znanych i cenionych marek, takich jak H&M, czy też Moonsoon. To odzież wykonana z wysokiej jakości bawełny, odpowiedniej dla najmłodszych.

Cream dziecko – oferta

Zobacz nasz asortyment

W ofercie cream dziecko znajdują się ubrania dla dziewczynek oraz chłopców, w tym:

 • piżamy
 • kombinezony do spania z dobrego gatunkowo polaru
 • koszulki i bluzki z bawełny organicznej
 • sukienki na rozmiar od 120 do 175
 • jeansy dziewczęce i chłopięce
 • kurtki puchowe
 • kombinezony zimowe
 • zestawy dresów
 • odzież dla niemowląt i dzieci do 2 roku życia – pajacyki, śpioszki, kombinezony
 • sweterki i bluzy dresowe dla chłopców i dziewczynek
 • czapki, szaliki
 • piżamki i szlafroki dla dzieci
 • stroje kąpielowe dla dziewczynek i chłopców

Wśród odzieży dziecięcej znajdują się wysokiej jakości ubrania licencyjne, z dobrej jakości nadrukami znanych postaci z bajek. Są to m.in. dresy i koszulki z postaciami Disneya, Minionków oraz Star Wars. Nadruki termiczne stosowane na odzieży licencyjnej nie tylko idealnie oddają wygląd lubianych przez najmłodszych postaci z bajek, ale również charakteryzują się odpornością na ścieranie i pranie w wyższych temperaturach. Rodzice częściej więc wybierają odzież licencyjną oraz markową dla maluchów, która posiada zarówno dobrej jakości materiał, jak również jest o wiele bardziej odporna na uszkodzenia. To oszczędność, ale również zapewnienie dzieciom komfortu podczas noszenia.

Dostępne w naszej hurtowni dziecięce ubrania w paczkach cream dziecko są wyselekcjonowane i sortowane według pory roku. Dzięki temu zarówno my jako hurtownicy, jak również nasi klienci dokładnie wiemy, jakie ubrania znajdują się w paczkach. Po sortowaniu odrzucane są również uszkodzone ubrania lub takie, które nie spełniają innych norm jakościowych. Późniejsze rozwieszanie ubrań i umieszczanie ich w sklepie jest znacznie łatwiejsze dla kupującego, który dzięki temu oszczędza wiele czasu na samodzielne przeglądanie paczek.

Hurtownia Odzieży Używanej ”GAMMA” – oferta Cream dziecko

Hurtownia Odzieży Używanej ”GAMMA” umożliwia kupującym sprawdzenie ubrań przed zakupem. Ubrania są posortowane ze względu na jakość – od odzieży używanej po cream, a także podzielone na odzież damską, męską i dziecięcą. Istnieje możliwość przejrzenia ubrań i kupienia paczki, zawierającej wyłącznie odzież na daną porę roku. Tworzymy także mixy, przeznaczone dla dużych sklepów z odzieżą używaną i odzieżą premium.